Anna Pietrzak - dyrektor szkoły
Janusz Janaszek - wicedyrektor szkoły, nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych
Wojciech Rzepecki - wicedyrektor szkoły, nauczyciel przedmiotów ekonomiczno-informatycznych
Aneta Bancerz - psycholog szkolny
Paweł Biadun - nauczyciel wychowania fizycznego
Aneta Bielińska - nauczyciel języka angielskiego
Mateusz Bijata - nauczyciel matematyki, fizyki
Dariusz Boreczek - nauczyciel wychowania fizycznego i przedmiotów zawodowych
Monika Boreczek - nauczyciel języka angielskiego
Ilona Borkowska - nauczyciel języka niemieckiego
Paweł Braszyński - nauczyciel religii
Dawid Chaber - nauczyciel przedmiotów informatycznych,
Karol Cichowlas - nauczyciel przedmiotów informatycznych
Katarzyna Czarnecka - nauczyciel geografii
Robert Dołęga - nauczyciel wychowania fizycznego
Daniel Drygiel - nauczyciel przedmiotów zawodowych
Beata Duszek - nauczyciel języka polskiego
Joanna Gawłowicz - nauczyciel biologii
Renata Golba - nauczyciel plastyki
Daniel Grochowski - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Marcin Grzyb - pedagog szkolny, nauczyciel przedmiotów informatycznych
Marta Grzywacz - psycholog szkolny
Beata Ignatowicz - nauczyciel języka polskiego
Agnieszka Izdebska - nauczyciel przedmiotów zawodowych
Rafał Janowski - nauczyciel wychowania fizycznego
Małgorzata Jurek - nauczyciel języka rosyjskiego
Iwona Kabat - nauczyciel przedmiotów zawodowych
Dorota Kamola - nauczyciel wychowania fizycznego
Małgorzata Karwowska - nauczyciel bibliotekarz
Sławomir Karwowski - nauczyciel matematyki i informatyki
Robert Kłoczko - nauczyciel matematyki i informatyki
Arkadiusz Koboj - nauczyciel historii i wiedzy o społóeczeństwie
ks. Mateusz Kopeć - nauczyciel religii
Agnieszka Korgul - nauczyciel języka rosyjskiego
Danuta Kozakiewicz - nauczyciel matematyki
Anna Kożuch - nauczyciel wychowania fizycznego i wychowania do życia w rodzinie
s. Dorota Lesiewicz - nauczyciel religii
Iwona Linde - nauczyciel bibliotekarz
Joanna Markowska - nauczyciel geografii
Sławomir Milaniuk - nauczyciel przedmiotów ekonomiczno - informatycznych
Małgorzata Moskwiak - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Mariusz Narejko - nauczyciel chemii
ks. Remigiusz Niewęgłowski - nauczyciel religii
Marta Omiotek - psycholog szkolny
Katarzyna Opalińska - nauczyciel języka angielskiego i przedmiotów ekonomicznych
Dariusz Opaliński - nauczyciel przedmiotów zawodowych
Iwona Pakuła - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Tomasz Peplak - nauczyciel języka niemieckiego
Jolanta Petrowa - nauczyciel języka angielskiego
Grażyna Pieniak - nauczyciel matematyki
Mirosław Pietrzak - nauczyciel przedmiotów ekonomiczno - informatycznych
Wioletta Pulik - nauczyciel języka angielskiego
Edyta Rodak - nauczyciel języka rosyjskiego
Małgorzata Rokicka - nauczyciel przedmiotów zawodowych
Artur Rokicki - nauczyciel historii i wiedzy o społóeczeństwie
Agata Rzymowska - nauczyciel języka polskiego
Ewa Rzymowska - nauczyciel przedmiotów agroekonomicznych
Marcin Sadło - nauczyciel wychowania fizycznego
Dorota Sawicka - nauczyciel wychowania fizycznego
Joanna Sawicka - Rogalska - nauczyciel języka angielskiegoBartosz Sawicki - nauczyciel przedmiotów zawodowych
Wojciech Smyk - nauczyciel wychowania fizycznego
Hanna Stępniak - Tomasiewicz - nauczyciel matematyki
Monika Sozoniuk - nauczyciel matematyki i fizyki
Michał Świder - nauczyciel geografii
Małgorzata Świerk - nauczyciel języka polskiego
Magdalena Świętochowska - nauczyciel języka angielskiego
Anna Tchórzewska- Sidor - nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze
Wioletta Tomaszewska - Peryt - nauczyciel języka angielskiego
Renata Wawryniuk - nauczyciel biologii i przysposobienia obronnego
Małgorzata Wiacek- nauczyciel historii
Zbigniew Wiącek - nauczyciel wychowania fizycznego i przedmiotów zawodowych
Radosław Wojciechowski - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Justyna Wójcik - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Paulina Zalewska - nauczyciel chemii
Daniel Zaniewicz - nauczyciel przedmiotów zawodowych i informatycznych
Katarzyna Zarzycka - Dmitruk - nauczyciel biologii i technologii informatycznej
Kacper Zdanikowski - nauczyciel matematyki
Paweł Zemło - nauczyciel języka angielskiego
Wojciech Zielonka - nauczyciel przedmiotów informatycznych i opiekun chóru
Monika Żurawska- Bijata - nauczyciel matematyki i przedmiotów ekonomicznych
Michał Żurawski - nauczyciel przedmiotów informatycznych