:: Ranking szkół średnich

Samorząd uczniów

Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych 2007

Po raz szósty wśród najlepszych szkół ponadgimnazjalnych

"Rzeczpospolita" z 09 stycznia 2007 r. i  "Perspektywy" (Nr 01 styczeń/luty 2007) opublikowały wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2007. Nasza szkoła zajęła w tej klasyfikacji 16 miejsce w województwie lubelskim (187 w kraju). Jest to trzeci wynik naszej szkoły w historii tego rankingu! Przypominamy, że w 2002 roku zajęliśmy 277 miejsce, w 2003 - 85, w 2004 - 285, w 2005 - 313 a w poprzednim roku uplasowaliśmy się na 147 pozycji wśród najlepszych szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku jesteśmy jedyna szkoła w powiecie łukowskim, która została sklasyfikowana w tym rankingu. W rankingowej klasyfikacji umieszczane są tylko te szkoły, które miały co najmniej dwóch finalistów lub laureatów w etapie centralnym olimpiad przedmiotowych.
Na sukces ten złożyły się osiągnięcia olimpijczyków w roku szkolnym 2004/2005. Mieliśmy dwie laureatki i dwie finalistki finałów ogólnopolskich.