Zapytanie ofertowe - realizacja wyjazdu w ramach projektu „Zawodowy otwarci na Europę 2.0”

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - realizacja wyjazdu w ramach projektu „Zawodowy otwarci na Europę”.

Zapytanie ofertowe - realizacja wyjazdu w ramach projektu „Zawodowy otwarci na Europę”.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - dostawa tonerów w ramach projektu „Zawodowy staż bez granic”.
Zapytanie ofertowe - dostawa materiałów biurowych w ramach projektu „Zawodowy staż bez granic”.
Zapytanie ofertowe - dostawa materiałów biurowych - tonery w ramach projektu „Zawodowy staż bez granic”.
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - dostawa materiałów biurowych w ramach projektu „Zawodowy staż bez granic”.
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - tonery. Zapytanie ofertowe - realizacja wyjazdu w ramach projektu „Zawodowy staż bez granic”.
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty -Zapytanie ofertowe - realizacja wyjazdu w ramach projektu „Zawodowy staż bez granic”.
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty -Zapytanie ofertowe - realizacja ubezpieczenia grupowego w ramach projektu „Zawodowy staż bez granic”.

Zapytanie ofertowe - materiały biurowe w ramach projektu „Zawodowy staż bez granic”.
OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY MIENIA RUCHOMEGO.
OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY MIENIA RUCHOMEGO. - Załącznik 1 wersja pdf
OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY MIENIA RUCHOMEGO. - Załącznik 1 wersja docx

Zapytanie ofertowe - materiały promocyjne w ramach projektu „Zawodowy staż bez granic”.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - Zapytanie ofertowe - dostawa tonerów w ramach projektu „Zawodowy staż bez granic”.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - Zapytanie ofertowe - realizacja wyjazdu w ramach projektu „Zawodowy staż bez granic”.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - Zapytanie ofertowe - dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń w ramach projektu „Zawodowy staż bez granic”.
Zapytanie ofertowe - realizacja szkolenia językowego w ramach projektu „Zawodowy staż bez granic”.
Zapytanie ofertowe - realizacja szkolenia pedagogiczno-kulturowego w ramach projektu „Zawodowy staż bez granic”.